Zdrowe powietrze - nowa jakość życia

Nie pozwól by alergia zdominowała Twoje życie

 

 Therapy Air® iOn

 

- Perfekcyjnie oczyszcza powietrze 

- Usuwa niebezpieczne dla zdrowia cząsteczki i mikroorganizm

- Eliminuje nieprzyjemne zapachy 

- Generuje jony ujemne zwane „witaminami powietrza”  

- Urządzenie posiada pozytywna opinię Instytutu Matki i Dziec

    

Profesjonalne urządzenie do oczyszczania i jonizacji powietrza  

do użytku w: - domu - biurze- gabinecie- przychodniach- salonach kosmetycznych


Najbardziej Innowacyjny Dar Oddechu

Doskonale działające, zaawansowane technicznie urządzenie nie tylko ładnie się prezentuje, ale jest także łatwe w użytkowaniu. Działa w oparciu o rewolucyjną technologię. Therapy Air® iOn jest

produktem Home Care, na który czekaliście.

Odtwarzając naturalne mechanizmy Therapy Air® iOn jest urządzeniem wielofunkcyjnym i technicznie zaawansowanym, zarówno stylowym jak i prostym w użytkowaniu. Pozwoli ci, wszędzie tam, gdzie właśnie jesteś, cieszyć się powietrzem, tak czystym jak w lesie.

Naukowcy, eksperci i specjaliści z firmy Zepter International zaprojektowali i wykonali dla Ciebie naprawdę innowacyjne urządzenie.

Jedną z cech Therapy Air® iOn jest niesamowita siła i technologia, którą można sterować przy użyciu prostego, bezpośredniego pilota. Za pomocą przycisku możesz zaprogramować wybrane przez siebie funkcje.

 

 

Therapy Air® iOn jest doskonałym rozwiązaniem, by miejsce, w którym żyjesz , było czyste i bezpieczne, ponieważ filtruje, oczyszcza i wzbogaca powietrze w jony o ładunku ujemnym. Działanie tego niezawodnego systemu filtrującego zostało ulepszone dzięki właściwościom emitowanych jonów ujemnych. 
 

Urządzenie Therapy Air® iOn firmy Zepter zostało wyposażone w 5 różnych filtrów oczyszczających powietrze: 

 

  1. filtr antystatyczny (Filtr wstępny);zatrzymuje większe cząsteczki kurzu,

włosy, sierść zwierząt

 

 

  2. filtr antybakteryjny (Filtr pośredni); usuwa w dużym stopniu drobinki kurzu, pleśń i bakterie o rozmiarze powyżej 1 µm, chroniąc jednoczesnie filtr ZEPTER HEPA. Filtr pokryty został substancją antybakteryjną, dzięki czemu usuwa 99,9 % bakterii takich jak: gronkowce pneumokoki, E.Coli.

 

 

  3. filtr ZEPTER HEPA (Filtr HEPA); charakteryzuje się bardzo wysoką skutecznością, usuwa większość drobnych cząstek i dym papierosowy. Usuwa 99,97 % zanieczyszczeń o rozmiarze powyżej 0,3 µm, cząsteczki większe są filtrowane z jeszcze większą skutecznością. Z uwagi na wysoką skuteczność filtr ten nazywamy filtrem absolutnym.

 

 

 

  4. filtr antyalergiczny;specjalnie zaprojektowany, dwuwarstwowy filtr zapewniający eliminacje zanieczyszczeń, które mogą negatywnie działać na zdrowie. Zewnętrzna warstwa (nonwooven)pokryta jest specjalnym środkiem (srebro/apatyt) usuwającym bakterie, zarodniki pleśni oraz bakterie Legionelli (usuwa 99,9%). Druga warstwa zawiera wyciąg z liści Miłorzębu japońskiego (Gingko Biloba), który usuwa alergeny(66% w 3 h), wirusy grypy i bakterie (100% w 24 h).

 

 

5. aktywny filtr węglowy (Filtr eliminujący nieprzyjemne zapachy); filtr z węglem aktywnym, skutecznie pochłania zapachy oraz usuwa niektóre szkodliwe gazy (lotne związki organiczne: toluen, benzen, ksylen, styren i inne) formaldehyd, amoniak, kwas octowy, oraz dym tytoniowy.

 

 

 

 

 

Ostatnim elementem systemu jest MODUŁ GENERUJĄCY JONY UJEMNE: Therapy AirIon generuje około 220 000 jonów /cm3

 

 

 

 

 

Wszystkie zanieczyszczenia powietrza są eliminowane, kiedy przechodzą przez 5 filtrów, które działają jak nieprzeniknione bariery.
Funkcjonalność i wysoka technologia Therapy Air® iOn jest doskonałym obrazem jego dyskretnego
i nowoczesnego projektu. Jego płaski kształt oraz stylizowany panel sterowania tworzą znakomity zestaw technologiczny w przyjemnych kolorach, które sprawiają, że Therapy Air® iOn jest ikoną mody, pasującą zarówno do wnętrz klasycznych jak i nowoczesnych.

Therapy Air® iOn jest elegancki i doskonale wpisuje się w najnowsze trendy projektowania wnętrz.

Produkt ma bardzo elegancki wygląd oraz cechuje się efektywnością w oczyszczaniu powietrza.

Możesz cieszyć się ekskluzywnym, pięknym urządzeniem i wielce przyjaznym dla użytkownika.

 

Jest to profesjonalne urządzenie do użytku domowego o najlepszym wyglądzie jaki możesz mieć.
Weź głęboki oddech i przyjrzyj mu się.

  

 

 

 

  materiały promocyjne Zepter ZOBACZ WIĘCEJ >>

 

 

 

 

Zdrowe powietrze - nowa jakość życia

 

 

Zapisz