ASTAX 10 STOPAGE


Tylko wysokiej jakości SKŁADNIKI NARTURALNE

BRAK SKUTKÓW UBOCZNYCH

NIE UCZULA!!

60 tabletek

DS-102-E

CZYTAJ WIĘCEJ (PDF) >>>

 

"ASTAX10 Stopage"

 

tax10 to jeden z tych niezwykłych produktów, które mogą , zmienić życie. Liczne badania naukowe udowodniły, że odpowiednAsia ilość antyoksydantów ma kluczowe znaczenie w utrzymaniu dobrego zdrowia i samopoczucia.

 

 

Astax10 zawiera najsilniejszy antyoksydant – astaksantynę.

 

Zawarta w Astax 10 unikalna kombinacja astaksantyny i luteiny sprawia, że jest to bezkonkurencyjny suplement diety w dziedzinie ochrony Twojego zdrowia i dobrego samopoczucia.

  

Główne składniki czynne zawarte w suplemencie diety:

Astaksantyna jest najsilniejszym naturalnym antyoksydantem dotąd poznanym i nadal badanym przez naukowców. Działanie astaksantyny jako antyoksydantu może pomoc w ochronie DNA przed uszkodzeniem spowodowanym przez wolne rodniki, a przez to ochronić organizm przed ryzykiem zachorowania na nowotwory, choroby układu krążenia, choroby stawów.

  

Astaksantyna może:

· Pomoc zredukować ból spowodowany artretyzmem i chorobami stawów
· Zmniejszyć dolegliwości związane z tzw. „syndromem łokcia tenisisty” czyli zapaleniem nadkłykcia bocznego kości ramiennej, na którą to przypadłość cierpią ci wszyscy, którzy często przeciążają nadgarstek – np. sportowy, czy też osoby pracujące lub spędzające kilka godzin dziennie przy komputerze.
· Dodawać energii, zwiększać siłę i wytrzymałość.
· Działać jako wewnętrzna ochrona przeciwsłoneczna i poprawiać stan skory.
· Wzmacniać system odpornościowy organizmu.
· Chronić oczy i mozg przed działaniem wolnych rodników i utleniaczy.
· Wspierać układ sercowo-naczyniowy i zarazem utrzymywać w normie poziom cholesterolu.

 

Luteina: ma zdolność pochłaniania szkodliwego promieniowania światła niebieskiego, które ma najwyższy poziom energii w spektrum światła widzialnego. Badania wykazały, Że spożycie luteiny jest związane z mniejszym ryzykiem wystąpienia katarakty (zaćmy) i związanego z wiekiem zwyrodnienia plamki żółtej, będącego główną przyczyną nabytej ślepoty w krajach zachodnich.

 
Zadbaj o zdrowie już dziś i ciesz się Życiem.